O firmie


F.P.H.U „ ODNOVA”
to rodzinna firma, która od lat jest głęboko zakorzeniona u podnóża Tatr. Przekazane zamiłowanie do drewna i sztuki ciesielskiej inspirowały jej założycieli do ciągłego poszukiwania nowych rozwiązań w dziedzinie obróbki drewna.

Jesteśmy rodzinną firma działająca począwszy od 1970r. Pierwszym obiektem Firmy był tartak, zbudowany przez seniora rodu. Zmodernizowany służy nam do dziś.

W 1976r rozpoczęliśmy obróbkę drewna i produkcje. Od 1991r specjalizujemy się w produkcji domów z drewna. Te ekologiczne budynki wykonywane są w oparciu o najnowsze dostępne technologie obróbki drewna.

W roku 2008r jako jedna z pierwszych firm w Polsce zakupiliśmy cyfrową maszynę Hundegger K2i do obróbki materiału o dużych przekrojach.

 

Od tej pory nasze projekty powstają już u nas w biurze projektowym, nasi projektanci korzystając z programu SEMA potrafią przygotować dowolną konstrukcję z drewna. Ciekawym rozwiązaniem było zaproponowanie projektów w formacie 3D. W naszym biurze mogą więc Państwo poznać kształt swojego domu lub innego zamówionego produktu na trójwymiarowej symulacji zanim powstanie w rzeczywistości.

W tym samym roku zakupiliśmy zbiornik na trociny. Dbając o podnoszenie jakości naszych wyrobów
firma w 2009 r zakupiła optymalizerke do wycinania wad.

Unowocześniliśmy również nasz system składowania materiału instalując regały wspornikowe w halach oraz na powierzchniach magazynowych. Kolejnym przedsięwzięciem był zakup rębaka bębnowego wraz z podajnikiem do produkcji zrębki.

Nasz zakład wyposażony jest również w strugarki czterostronne, szlifierki szerokotaśmowe

Modernizując tartak w r 2010 zakupiony został Zembrod, który umożliwia manipulację kłodami.
Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy, stanowimy zgrany zespół fachowców. Oferujemy niedoścignioną jakość i dokładność wyrobów, co przekłada się na łatwość prowadzenia prac budowlanych.

 

TEL. BIURO: +48 18 26 88 970-72
BIURO PROJ.: +48 18 26 88 973
MOBIL:   +48 606 636 376
EMAIL:  info@odnova.com
ODNOVA - producent domów z drewna, ekologiczne domy z drewna, prefabrykowane więźby dachowe
MENU: Strona GłównaO FirmieOfertaTechnologiaLokalizacjaKontakt
projektowanie stron www iPolska