DREWNO KLEJONE
Wytrzymałe i solidne

Drewno Klejone od firmy Odnova

 

W firmie ODNOVA od lat uczymy się, w jaki sposób najlepiej przetwarzać surowe drewno, aby uzyskać z niego niezawodny materiał budowlany. Drewno klejone – to świetny materiał budowlany. Spełnia wysokie wymagania wytrzymałościowe i ma bardzo szerokie zastosowanie. Zobacz naszą ofertę!

Drewno klejone BSH i KVH

 

Drewno – m.in. DKL (KVH) czy DKW (BSH) to wyjątkowy surowiec – tylko umiejętne i odpowiedzialne obchodzenie się z nim i środowiskiem gwarantuje produkty wysokiej jakości. Sprawdź wytrzymałe drewno klejone, które w firmie Odnova tworzymy z myślą o domach, tarasach, altanach czy pergolach.

Zdobywana od pokoleń wiedza w połączeniu z innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie produkcji pozwala nam tworzyć drewno klejone, które ma wysoką nośność i stabilność. Nasze produkty posiadają wymagane certyfikaty dopuszczenia do użytkowania oraz opatrzone są znakiem CE. W produkcji drewna klejonego stawiamy wyłącznie na wysokiej jakości surowiec naturalny, który ma dużą wytrzymałość mechaniczną. Drewno klejone ma też niski udział wilgoci. To dobry materiał izolacyjny.

Seki
ZOBACZ PRZYKŁADOWE REALIZACJE