DREWNO KLEJONE
Wytrzymałe i solidne

W firmie ODNOVA od lat uczymy się, w jaki sposób najlepiej przetwarzać surowe drewno, aby uzyskać z niego niezawodny materiał budowlany. Drewno klejone to świetny materiał budowlany. Spełnia wysokie wymagania wytrzymałościowe i ma bardzo szerokie zastosowanie. Zobacz naszą ofertę!

Drewno to wyjątkowy surowiec – tylko umiejętne i odpowiedzialne obchodzenie się z nim i środowiskiem gwarantuje produkty wysokiej jakości. Sprawdź wytrzymałe drewno klejone, które w firmie Odnova tworzymy z myślą o domach, tarasach, altanach czy pergolach.

Zdobywana od pokoleń wiedza w połączeniu z innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie produkcji pozwala nam tworzyć drewno klejone, które ma wysoką nośność i stabilność. Nasze produkty posiadają wymagane certyfikaty dopuszczenia do użytkowania oraz opatrzone są znakiem CE. W produkcji drewna klejonego stawiamy wyłącznie na wysokiej jakości surowiec naturalny, który ma dużą wytrzymałość mechaniczną. Drewno klejone ma też niski udział wilgoci. To dobry materiał izolacyjny.

Drewno to wyjątkowy surowiec podarowany nam przez Matkę Naturę. Umiejętne i odpowiedzialne obchodzenie się z nim i środowiskiem gwarantuje produkty wysokiej jakości.

W Firmie ODNOVA od lat uczymy się, w jaki sposób najlepiej przetwarzać surowe drewno, aby uzyskać z niego niezawodny materiał budowlany. Zdobywana od pokoleń wiedza, w połączeniu z innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie produkcji pozwala nam realizować ten cel, o czym świadczy zadowolenie naszych odbiorców.

Nasze produkty posiadają wymagane certyfikaty dopuszczenia do użytkowania oraz opatrzone są znakiem CE.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Seki
ZOBACZ PRZYKŁADOWE REALIZACJE